Izvēlne
Jūsu iepirkumu grozs

ADIDAS ADIZERO UBERSONIC 3 VISU SEGUMU

ADIDAS ADIZERO UBERSONIC 3 VISU SEGUMU
Šis produkts kvalificējas bezmaksas piegādei
Pērkot šo preci to piegādāsim bezmaksas!
114,95€
139,95€

Papildu izvēles:

Apavi
Svars 374 g (42 izmēram)
Apavu krāsa Zils ar Baltu
Segums Visiem segumiem

Šie Ubersonic 3 tenisa apavi piedāvās komfortu jūsu ilgo un intensīvo spēļu laikā. Zole atrodas tuvāk zemei. Tikmēr papēža rajonā ir veikti pastiprinājumi, lai nodrošinātu augstas kvalitātes balsta funkcijas. Šis modelis tika izveidots Parley programmas ietvaros. Ideja ir izmantot pludmales atkritumus, lai novērstu to nokļūšanu okeānā. Izvēlieties vieglo svaru un esiet uzbrūkošs atrodoties laukumā!

TEHNISKĀS DETAĻAS:

- Primeknit augšdaļa, adīta un nešūta, atbalsta šo apavu ar īpašu potītes atbalstu un īpašu pielāgošanos jūsu potītes formai.

- Pēdas aizmugurē, Sprintframe piemīt vieglas un ģeometriskas īpašības, kas aptinas ap potīti. Tas dod, lielāku stabilitāti un atbalstu pārvietojoties.

- Pēdas priekšpusē mēs varam atrast Adituff tehnoloģiju ar TPU, lai palielinātu pretestību nodiluma zonās, kuras rada kustības laukumā.

- Zole ir nodrošināta ar Adiwear tehnoloģiju – gumiju, kas ir īpaši izturīga pret nodilumu. Šī tehnoloģija nodrošina ļoti labu saķeri ar visa veida segumiem, un tā jums atvieglos pārvietošanos un virziena maiņas, esot laukumā.