Izvēlne
Jūsu iepirkumu grozs

BABOLAT PURE AERO PAKA (300 GR) TENISA RAKETE

BABOLAT PURE AERO PAKA (300 GR) TENISA RAKETE
Šis produkts kvalificējas bezmaksas piegādei
Pērkot šo preci to piegādāsim bezmaksas!
429,95€
599,95€

Papildu izvēles:

Pieaugušo raketes
Svars (Bez Stīgām) 300g
Tehnoloģija Aeromodular³ , FSI Spin , Woofer System , Cortex Pure Feel, CarbonPlyStabilizer
Kompozīcija Graphite(Grafīts)
Galvas izmērs 99.98in²(645 cm2)
Garums 26.97 in (68.5 cm)
Balanss (Bez stīgām) 12.6in(32 cm)
Galvas rāmja platums 23-26-23mm
Stīgojums 16x19
Rokturis Syntec Pro
Cietība 71RA
Iestīgota
Līmenis Augsta līmeņa spēlētājs, Pro

Izvēlieties Babolat Pure Aero iepakojumu, kas sastāv no 2 Babolat Pure Aero raketēm un Babolat Pure 12 tenisa somas.

P.S - Stīgas izvēlieties atsevišķi (par papildus samaksu), ja ir vajadzība, raketes mēs iestīgosim ar izvēlētajām stīgām. Par to, lūdzams, sazināties ar mūsu pārstāvjiem.


Babolat Pure Aero ir atpakaļ jaunā izskatā, saglabājot vecās īpašības. Pasaulē pazīstamākā rakete, pateicoties tās radītajam spinam , ir ar tādām pašām krāsām kā iepriekš: melnu un dzeltenu. Šo rakešu kolekciju izmanto tādi profiņi kā Rafael Nadal, Jo-Wilfried Tsonga, Benoit Paire un Caroline Wozniacki. Šī rakete, kas pazīstama ar savu leģendāro spinu, nodrošinās arī papildus kontroli.


Rakete Paredzēta priekš


- Augsta līmeņa spēlētājiem un Pro. Raketes specifikācija: spēks, spins un stabilitāte.

- 645cm2  galva padara raketi daudz tolerantāku, vienlaikus saglabājot izcilu spina, spēka un kontroles līdzsvaru.

- Šī rakete, kas sver 300 gramus un ir ar balansu 32 cm, nodrošina perfektu līdzsvaru starp stabilitāti spēcīgiem sitieniem un manevrētspēju precīziem sitieniem.

- 16x19 stīgojums palielinās stīgu kustību un spēku jeb jaudu, lai jūs varētu viegli pārvietot pretiniekus un virzīt viņus atpakaļ ar spēcīgiem topspin sitieniem.

- Samazināta cietība (no 72 uz 71 RA) ir galvenā atšķirība starp šo modeli un iepriekšējām versijām.

- Aeromodular³: Aerodinamiska rāmja forma, lai maksimāli samazinātu gaisa pretestību.

- Cortex Pure Feel: Babolat un SMAC (Francijas aviācijas un kosmosa uzņēmums) raketei ir pievienojuši SMACWRAP materiālu (ko izmanto kosmiskās aviācijas nozarē), lai samazinātu vibrācijas. Šis materiāls ir integrēts rāmja grafītā, lai samazinātu triecienus un iegūtu labāku skaņu, sitot pa bumbiņu.

- Woofer System: Grommeti (stīgu caurulītes, kas iestiprinātas raketes galvas rāmī), kas pagarina kontaktu laiku starp stīgām un bumbiņu, lai uzlabotu jūsu sajūtas un komfortu.

- FSI SPIN: Palielināta atstarpe starp stīgām un Spin Grommets(Stīgu caurulītes, kas novietotas vietās, kas analogas pulkstens 6 un 12 rādītājiem), lai būtu vairāk kustību un iegūtu lielāku spinu.

- CarbonPLYstabilizer: Šī tehnoloģija tika izveidota sadarbībā ar Francijas automobiļu un aeronautikas speciālistu Chomarat. Šis materiāls tiek izmantots arī velosipēdos un slēpēs. Ievietots raketes kaklā, Carbon Ply piešķir jūsu sitieniem lielāku stabilitāti un precizitāti.


Spēlētaji, kas izmanto šo produktu:

rafael nadal

J-W Tsonga

BENOIT PAIRE

caroline wozniacki

johanna konta


Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.