Izvēlne
Jūsu iepirkumu grozs

BABOLAT PURE AERO TEAM (285 GR)(2018) TENISA RAKETE

BABOLAT PURE AERO TEAM (285 GR)(2018) TENISA RAKETE
Šis produkts kvalificējas bezmaksas piegādei
Pērkot šo preci to piegādāsim bezmaksas!
154,95€
229,95€

Papildu izvēles:

Pieaugušo raketes
Svars (Bez Stīgām) 285g
Tehnoloģija CORTEX , AEROMODULAR² , FSI SPIN , WOOFER
Kompozīcija Graphite(Grafīts)
Galvas izmērs 99.98in²(645 cm2)
Garums 26.97 in (68.5 cm)
Balanss (Bez stīgām) 12.6in(32 cm)
Galvas rāmja platums 23-26-23mm
Stīgojums 16x19
Rokturis Syntec Pro
Cietība 72RA
Iestīgota
Līmenis Vidēja līmeņa spēlētājs

Babolat Pure Aero TEAM (2018) dažādu iemeslu dēļ ir pilnīgi atšķirīgs no iepriekšējiem. Pirmkārt, tā dizaina dēļ, jo raketes rāmi rotā tikai divas krāsas (melnā un fluoriscējoši dzeltenā), lai izceltu tās tehniskumu un spēku. Pateicoties Aeromodular² tehnoloģijai, tiek pastiprināta raketes aerodinamika (+11% no aerodinamikas, salīdzinot ar Aeropro Drive 2013). Rāmja sekcija ir jauna, kurai pievienota Woofer tehnoloģija. Raketes stīgu caurumi jeb stīgojums (string pattern) arī ir jauni ar to "Ovālo neļķu formu", lai jūs varētu nodot bumbiņai maksimāli daudz spinus. Šis stīgojums ir atvērtāks kā iepriekš, tādējādi, dodot jums lielāku kontroli. Šī rakete būs perfekta priekš spēlētājiem, kuriem patīk spēlēt aiz laukuma gala līnijas un sist pa bumbiņu ar visu spēku.


Rakete Paredzēta priekš


- Vidēja līmeņa spēlētājiem. Raketes specifikācija: spēks, manevrētspēja un topspins.

- 645cm2  galva padara raketi daudz tolerantāku, vienlaikus saglabājot izcilu spina, spēka un kontroles līdzsvaru.

- Šī rakete, kas sver 285 gramus un ir ar balansu 32 cm, ir labi manevrējama.

- 16x19 stīgojums palielinās stīgu kustību un spēku jeb jaudu, lai jūs varētu viegli pārvietot pretiniekus un virzīt viņus atpakaļ ar spēcīgiem topspin sitieniem.

- Aeromodular²: Par 11% aero-dinamiskāka rakete, kā iepriekšējā aeromodular tehnoloģija. Pateicoties jaunajam galvas rāmim un iebūvētajai Woofer sistēmai, jūsu spēles temps būtiski uzlabosies.

- Cortex Pure Feel: Babolat un SMAC (Francijas aviācijas un kosmosa uzņēmums) raketei ir pievienojuši SMACWRAP materiālu (ko izmanto kosmiskās aviācijas nozarē), lai samazinātu vibrācijas. Šis materiāls ir integrēts rāmja grafītā, lai samazinātu triecienus un iegūtu labāku skaņu, sitot pa bumbiņu.

- Woofer System: Grommeti (stīgu caurulītes, kas iestiprinātas raketes galvas rāmī), kas pagarina kontaktu laiku starp stīgām un bumbiņu, lai uzlabotu jūsu sajūtas un komfortu.

- FSI SPIN: Palielināta atstarpe starp stīgām un Spin Grommets(Stīgu caurulītes, kas novietotas vietās, kas analogas pulkstens 6 un 12 rādītājiem), lai būtu vairāk kustību un iegūtu lielāku spinu.


Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.