Izvēlne
Jūsu iepirkumu grozs

BABOLAT PURE DRIVE (300 GR) TENISA RAKETE

BABOLAT PURE DRIVE (300 GR) TENISA RAKETE
Šis produkts kvalificējas bezmaksas piegādei
Pērkot šo preci to piegādāsim bezmaksas!
175,00€
209,95€

Papildu izvēles:

Pieaugušo raketes
Svars (Bez Stīgām) 300g
Tehnoloģija Cortex Pure Feel , FSI Power, GT Technology , Elliptic Beam
Kompozīcija Graphite(Grafīts)
Galvas izmērs 99.98in²(645 cm2)
Garums 26.97 in (68.5 cm)
Balanss (Bez stīgām) 12.6in(32 cm)
Galvas rāmja platums 23-26-23mm
Stīgojums 16x19
Rokturis Syntec Pro
Cietība 72RA
Iestīgota
Līmenis Vidēja līmeņa spēlētājs, Augsta līmeņa spēlētājs, Pro

Vairāk nekā 20 gadus, Pure Drive 300 gramu modelis ir pārstāvējis franču zīmolu Babolat. Šī rakete ir pazīstama ar lielisku kontroles un spēka apvienojumu. Šis zilais ar melnbalto, ir elegants un moderns modelis. Divas tehnoloģijas ir uzlabojušas šo modeli: FSI Power un Cortex Pure Feel, kuras dos jums labākas izjūtas un papildus spēku, kad sitīsiet pa bumbiņu.

Rakete Paredzēta priekš


- Vidēja/Augsta līmeņa spēlētājiem un Pro. Raketes specifikācija: spēks, spins un stabilitāte.

- 645cm2  galva padara raketi daudz tolerantāku, vienlaikus saglabājot izcilu spina, spēka un kontroles līdzsvaru.

- Šī manevrējamā 300 gramu rakete ir ļoti universāla un ir īpaši stabila triecienā tās balansa (32 cm) un pastiprinātā elipsveida kakla dēļ.

- 16x19 stīgojums palielinās stīgu kustību un spēku jeb jaudu, lai jūs varētu viegli pārvietot pretiniekus un virzīt viņus atpakaļ ar spēcīgiem topspin sitieniem.

- Salīdzinoši cietais rāmis (72 RA) ļoti maz deformējās trieciena laikā, lai iegūtu maksimāli daudz enerģijas. Rezultātā? Šī ir spēcīgākā rakete, kura atļaus jums ģenerēt ļoti spēcīgus sitienus, lai visai viegli izdzenātu jūsu pretiniekus pa visu laukumu.

- Cortex Pure Feel: Babolat un SMAC (Francijas aviācijas un kosmosa uzņēmums) raketei ir pievienojuši SMACWRAP materiālu (ko izmanto kosmiskās aviācijas nozarē), lai samazinātu vibrācijas. Šis materiāls ir integrēts rāmja grafītā, lai samazinātu triecienus un iegūtu labāku skaņu, sitot pa bumbiņu.

- GT Technology: Augsta blīvuma oglekļškiedra radīs optimālu pretestību, nodrošinot lielāku jaudu un kontroli.

- FSI POWER: Inovatīvs stīgojums , kurā grommets (stīgu caurulītes, kuras iestiprina raketes galvas rāmī) ir izveidoti rombveida formā, lai palielinātu raketes sweetspot (laukums, kurā raketei saskaroties ar bumbiņu jūs tikai minimāli jutīsiet, ka saskarsme vispāŗ ir notikusi. Katrai raketei ir šāds sweetspot laukums), kas ļaus iegūt papildus spēku un vieglāk būs trāpīt bumbiņu raketes centrā.

- Elliptic Beam: Raketes kakla elipses forma palielina vērpes izturību, lai panāktu lielāku stabilitāti un kontrolētākus, un jaudīgākus sitienus.


SPĒLĒTĀJI, KAS IZVĒLAS ŠO PRODUKTU: 

FABIO FOGNINI

GARBINE MUGURUZAMūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.