Izvēlne
Jūsu iepirkumu grozs

HEAD SPRINT PRO 3.0 DZELTENI-FLUORESCĒJOŠI VISU SEGUMU APAVI

HEAD SPRINT PRO 3.0 DZELTENI-FLUORESCĒJOŠI VISU SEGUMU APAVI
Šis produkts kvalificējas bezmaksas piegādei
Pērkot šo preci to piegādāsim bezmaksas!
134,95€
150,00€

Papildu izvēles:

Apavi
Svars 328 g (42 izmērs)
Apavu krāsa Dzeltena
Segums Visiem segumiem
Kolekcija PAVASARIS 2020

Šī Head Sprint Pro 3.0 ir uzlabotā Head Pro 2.5 versija. Ērtāki un vieglāki nekā iepriekšējās versijas, šie apavi ir ideāli piemēroti agresīviem spēlētājiem, kuriem patīk ātri un strauji pārvietoties. 

Dinamiskā puse un polsterējums ir optimizēti, jo apaviem ir pievienota TRI N-R-G tehnoloģija. Šī tehnoloģija absorbē triecienus un efektīvi pārdala enerģiju.

Balsta funkcijas nodrošina Lateral Control un Delta Strap tehnoloģijas, tikmēr Cooling System tehnoloģija radīs papildus ērtības.

Esiet gatavs atdot sevi visu katram spēles punktam!

TEHNISKĀS DETAĻAS:

- TRI N-R-G: Trīskārša tehnoloģija trīskāršam efektam: Trieciena amortizācija papēža līmenī, pēdu stabilizēšana vidusdaļā un enerģijas pārdale. 

- Drift Defense: Pirkstu aizsardzība pēdas priekšpusē, pateicoties TPU gabaliņam, novēršot bojāšanos straujas bremzēšanas gadījumos.

Cooling system: Optimāla elpojamība, pateicoties ārējās zoles perforācijai un tīklotajai virsādai.

Lateral Control: Sānu stabilizatoru pievienošana, lai palīdzētu jums labāk slīdēt.

- HeelStab 180°: TPU gabals, kas uzlabos papēža balsta funkcijas.

- Sock Support: Elastīga struktūra, kas paredzēta tam, lai būtu pēc iespējas tuvāk jūsu pēdai.

- Delta Strap: Savienojums, kas savieno šņores ar zoli, lai efektīvi stabilizētu pēdu.Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.