Izvēlne
Jūsu iepirkumu grozs

Piegādes informācija

Piegādes informācija

Preces saņemšana mūsu noliktavā

Pēc pasūtījuma veikšanas sagaidi pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu. Kad prece būs pieejama mūsu noliktavā, saņemsi apstiprinājuma SMS ar uzaicinājumu izņemt savu pasūtījumu. Nākot uz noliktavu, pārliecinies, ka esi paņēmis līdzi savu ID (pase, ID karte, autovadītāja apliecība), lai varētu bez saržģījumiem izņemt savu pasūtījumu. Mēs pārbaudīsim datus un nekavējoties izsniegsim preci.

Pasūtījumu variet saņemt:

Pirmdiena - Piektdiena: 11.00 - 18.00

Sestdiena: 10.00 - 15.00

Galvenā noliktava: Talsu iela 2, Tukums, Tukuma novads, LV-3101

Mūsu partneru noliktava, kurā var saņemt pasūtījumu: Pētersalas iela 14a, Rīga, LV-1045, Latvija

Piegāde pa pastu

Jūsu pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot Latvijas Pasta pakalpojumus. Piegāde tiek veikta uz to Pasta nodaļu, kura apkalpo Jūsu norādīto adresi. No Latvijas Pasta Jūs saņemsiet SMS ziņu uz savu norādīto tālruņa numuru, tiklīdz Jūsu pasūtījums būs pieejams norādītajā Pasta nodaļā. Pasta nodaļā sūtījumu var izņemt tikai pasūtījuma veicējs personīgi, uzrādot personu apliecinošu dokumentu; cita persona nevar saņemt paku Jūsu vietā. Latvijas Pasta darba laiku lūdzam skatīt tuvākajā pasta nodaļā.
Preču sūtījumi, kas smagāki par 20 kg, kā arī nestandarta izmēra pakas, vienmēr tiek piegādāti ar kurjeru.

 

Piegāde ar Ekspress Pasts kurjeru:

Jūsu pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot Express Pasts kurjera servisu. Pasūtījums tiek nogādāts norādītajā adresē. Lielgabarīta sūtījumus, kas smagāki par 30 kg, kurjers piegādā  tikai līdz daudzdzīvokļu mājas parādes durvīm, privātmājai līdz vārtiem, ienešana un uznešana uz konkrētu stāvu netiek nodrošināta. Piegādes rītā Jūs saņemsiet informatīvu SMS ziņu uz savu norādīto tālruņa numuru, par to, ka šodien tiks piegādāts sūtījums, kā arī kurjera telefona Nr., gadījumā, ja vēlaties precizēt piegādes laiku vai mainīt pasūtījuma saņemšanas dienu. Ja piegādes laikā Jūs nebūsiet mājās, tad Express Pasta  kurjers Jūsu pasta kastītē atstās informatīvu paziņojumu par neveiksmīgu piegādi un sūtījums tiks nogādāts atpakaļ uz Express Pasta noliktavu. Divu nedēļu laikā Express Pasts sazināsies ar Jums personīgi, lai vienotos par atkārtotu piegādes dienu. Sūtījums Express Pasta noliktavā var tikt uzglabāts 30 dienas, šajā laika periodā Jūs arī personīgi varat sazināties ar Express Pasta  zvanu centru (+371 67008008), lai vienotos par atkārtotu piegādes dienu.

Kurjera piegādes darba laiks darba dienās:

Latvijas galvaspilsētā Rīga – no 8:00 - 21:00, par piegādēm pēc 17:00 iepriekš vienojoties ar Express Pastu,

Pārējā Latvijas teritorijā – no 08:00 līdz 17:00
Gadījumos, ja tiek konstatēti ārēji sūtījuma iepakojuma bojājumi, saņēmējs ir tiesīgs nepieņemt sūtījumu, pirms tam kopīgi ar kurjeru sagatavojot bojājuma aktu. Pirms sūtījuma saņemšanas kurjeram nepieciešams uzrādīt personas apliecinošu dokumentu.


PIEGĀDE AR OMNIVA:


Omniva pakomāti ir unikāls, āra apstākļos izmantojams pašapkalpošanās sūtījumu termināļu jeb pakomātu tīkls Baltijas mērogā. Tas ir ātrs un ērts veids, kā nosūtīt un saņemt sūtījumus. Omniva priekšrocības: Atvērts 24 stundas 86 pakomāti Latvijā un 276 Baltijā Atrodas pa ceļam Izdevīgas cenas Ātra piegāde Sūtījumu termināļa iespējas: Sūtījuma izņemšana tikai 15 sekundēs Sūtījuma uzglabāšanas laiks - 7 dienas Sūtījuma atgriešana sūtītājam līdz 14 dienu laikā Sūtījumu izsekošana tiešsaistē Saņēmēja informēšana par pienākušu sūtījumu ar īsziņas un/vai e-pasta starpniecību Maksimālais sūtījuma svars 30 kg Sūtījumu nosūtīšana un saņemšana ar Omniva pakomātu ir pieejama visā Baltijā 1-2 darba dienu laikā. Baltijas sūtījumu terminālu tīkls ietver 276 pakomātus. Pakomātu atrašanās vietas Latvijā: Omniva pakomāti ir pieejami 29 Latvijas pilsētās: Rīga, Daugavpils, Liepāja, Jelgava, Cēsis, Jēkabpils, Jūrmala, Ogre, Rēzekne, Tukums, Valmiera, Ventspils, Talsi, Kuldīga, Saldus, Sigulda, Bauska, Dobele, Limbaži, Madona, Salaspils, Gulbene, Līvāni, Krāslava, Ludza, Baloži, Kandava, Balvi, Aizpute.


 

Cenrādis:

 

Saņemot pasūtījumu mūsu noliktavā: par brīvu

Saņemot pasūtījumu Latvijas pasta nodaļā: 3 Eur

Saņemot pasūtījumu ar “Ekspress Pasts” kurjeru līdz pašām durvīm- 6 Eur

Saņemot pasūtījumu Omniva pakomātā: 3 Eur


 
Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.