Izvēlne
Jūsu iepirkumu grozs

SIEVIEŠU YONEX POWER CUSHION ECLIPSION 2 VISU SEGUMU

SIEVIEŠU YONEX POWER CUSHION ECLIPSION 2 VISU SEGUMU
Šis produkts kvalificējas bezmaksas piegādei
Pērkot šo preci to piegādāsim bezmaksas!
104,95€
140,00€

Papildu izvēles:

Apavi
Svars 305 g (38 izmērs)
Apavu krāsa Gaiši Zila un Tumši Zila
Segums Visiem segumiem

Šis sieviešu Yonex Power Cushion Eclipsion 2 tenisa apavu pāris ir ideāli piemērots valkāšanai, kad vairākas stundas jāspēlē teniss! Tā kā šie apavi ir izturīgi ar pastiprinātu sprādzi, tie ir ļoti dinamiski un ļaus jums būt labā pozīcijā, lai atsistu katru sitienu, vienlaikus samazinot nogurumu. Izvēlieties šos apavus, tā kā tie saderēs kopā ar ļoti daudz un dažādiem apģērbiem!

Šos apavus ir izvēlējusies mūsu tenisiste - Anastasija Sevastova.

TEHNISKĀS DETAĻAS:

- Power Cushion: Tehnoloģija, kas ļauj absorbēt triecienus saskaroties ar zemi un pārdalīt enerģiju tā, lai varētu veikt ātrākus paātrinājumus.

- Power Cushion +: Power Cushion tehnoloģijā integrēti elastīgie sveķi, kas nodrošina par 25% lielāku triecienu absorbciju un dod par 12% vairāk enerģijas.

- Round Sole: Ap zoli atrodams atbalsts elastīgai kustībai un perfektai enerģijas pārnešanai.

- ToughBrid Light: Padarīta vieglāka starpzole, lai samazinātu spriedzi uz potītēm un ceļiem.

- Durable Skin: Apavu ārējais apvalks izstrādāts tā, lai piedāvātu lielāku dzīves ilgumu.

- Toe assist shape: Atstāta lielāka vieta īkšķim, lai izvairītos no berzes un atbalstītu pēdas vidusdaļu, lai nodrošinātu papildu stabilitāti.

SPĒLĒTĀJI, KAS IZVĒLAS ŠO PRODUKTU:

ANASTASIJA SEVASTOVAMūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu, tāpēc obligātie sīkfaili (tehniskie, funkcionālie un analītiskie) tiek instalēti automātiski. Lai individualizētu jūsu sērfošanas pieredzi un sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši jums, tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī mērķa sīkfaili. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt jebkurā laikā, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.