Izvēlne
Jūsu iepirkumu grozs

Stīgas

Tenisa un skvoša rakešu stīgas. Profesionāls tenisa inventārs no vadošajiem ražotājiem - Wilson, Babolat, Yonex, Dunlop, Head un citiem. 

Brand: Head Model: GRAVITY (200 METRI) BALTS STĪGU RULLIS
Vai jums patīk uzgrieztie sitieni? Head Gravity stīga ir paredzēta jums!Šī ir pirmā hibrīda stīga ar trijstūrveida pamatstīgām (mains). Šāda forma nodrošina ideālu uzgriezto sitienu.Uzlabojiet savu spēli ar šo stīgu!Paredzēta priekš spēlētājiem, kuri dod priekšroku spiniem jeb uzgrieztajiem sitienie..
149,95€
Brand: Yonex Model: POLY TOUR AIR (200 METRI) STĪGU RULLIS
Yonex monopavedienu līnija ir vēl vairāk attīstījusies ar Yonex Polytour Air stīgu. Elastīgāka nekā standarta monopavediens, šī stīga nodrošina nepārspējamas izjūtas!Spēlētāja priekšrocības: Kontrole un Komforts.Šī aukla ir lieliska, pateicoties stingruma līmenim. Tai ir plāns silikona slānis, ..
145,00€
Brand: Yonex Model: POLYTOUR FIRE (200 METRI) STĪGU RULLIS
Šī Yonex Polytour Fire ir sarkana apaļa poliestera monopavediena tenisa stīga.Tai ir izcila izturība un lieliska kontrole pat sitieniem, kas veikti ar pilnu jaudu.Ir svarīgi atzīmēt, ka stīgas spēja saglabāt savu spriegumu ir virs vidējā līmeņa.Šis modelis ir ideāls pieredzējušiem spēlētājiem un tād..
159,95€ 180,00€
Brand: Yonex Model: POLYTOUR PRO (200 METRI) DZELTENU STĪGU RULLIS
Šī Yonex Polytour Pro ir spēcīga monopavediena stīga, kas piedāvā lielisku kontroli un uzgrieztos sitienus jeb spinus.Šo stīgu izmantojusi Naomi Osaka, 2018. gada US Open čempione kā arī mūsu tenisiste Anastasija Sevastova (Anastasija izvēlas dzelteno stīgu). Tagad to variet izmantot arī jūs!Lietotā..
134,00€
Brand: Yonex Model: POLYTOUR PRO (200 METRI) MELNU STĪGU RULLIS
Šī Yonex Polytour Pro ir spēcīga monopavediena stīga, kas piedāvā lielisku kontroli un uzgrieztos sitienus jeb spinus.Šo stīgu izmantojusi Naomi Osaka, 2018. gada US Open čempione kā arī mūsu tenisiste Anastasija Sevastova. Tagad to variet izmantot arī jūs!Lietotāja priekšrocības: Kontrole un Ilgdzī..
134,00€
Brand: Yonex Model: POLYTOUR STRIKE (200 METRI) MELNU STĪGU RULLIS
Lietotāja priekšrocības: Kontrole un Ilgdzīvotība.Izgatavotas no poliestera, Yonex Polytour Strike stīgas būs ideāli piemērotas spēlētājiem, kuri pieļauj kļūdas, sitot bumbiņu pārāk dziļi.Kontrole un precizitāte ir palielināta un būs ideāli piemērota tiem, kuriem ir smagi sitieni un patīk spēlēt no ..
199,95€ 230,00€
Brand: Yonex Model: POLYTOUR SPIN G (200 METRI) STĪGU RULLIS
Pievienojiet savai spēlei uzgrieztos sitienus ar Yonex Polytour Spin G stīgu!Stīvais un strukturētais modelis piedāvās lielāku izturību. Šī stīga būs ideāli piemērota spēlētājiem, kuriem ir smagi sitieni un meklē labu kontroli. Šis aspekts ir saistīts ar stīgas piecstūra formu un SIF tehnoloģiju, ka..
149,00€
Brand: Yonex Model: POLYTOUR SPIN (200 METRI) ZILU STĪGU RULLIS
Yonex Polytour Spin tenisa stīgai ir piecstūra forma, lai jūs labāk varētu kontrolēt bumbiņu un akcentēt uzgrieztos sitienus jeb spinus.Stīga ir izstiepta temperatūras kontrolētos apstākļos ar Yonex izstrādāto tehnoloģiju, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju.monopavedienu stīga (monofilament)...
134,00€
Brand: Wilson Model: POLY GOLD (200 METRI) STĪGU RULLIS
Wilson Poly Gold ir perfekta stīga priekš sacensību spēlētājiem, kurai piemīt laba pretestība un kontrole.Izturīga poliestera stīga, kas ideāli piemērota spēcīgiem spēlētājiem un biežiem stīgu pārrāvējiem.Šai stīgai ir arī laba kvalitātes/cenas attiecība.monopavedienu stīga (monofilament)...
80,00€
Brand: Wilson Model: POLY PRO (200 METRI) STĪGU RULLIS
Wilson Poly Pro ir perfekta stīga priekš sacensību spēlētājiem, kurai piemīt laba pretestība un kontrole.Šo stīgu jūs vairs tik viegli nesaplēsīsiet arī pēc stundām ilgas spēles. Stīga, kas patiešām paredzēta īstiem sacensību spēlētājiem.monopavedienu stīga (monofilament)...
80,00€
Brand: Wilson Model: SENSATION (200 METRI) BALTU STĪGU RULLIS
Wilson Sensation ir daudzšķiedru Xycro Micro Fiber stīga, kas piedāvā nepārspējamu komfortu un elastību.Šī stīga ir lieliska alternatīva tradicionālajām sintētiskajām stīgām.Spēlētāja profils: Spēlētājiem, kuri meklē mīkstu, spēlējamu alternatīvu dabīgajām stīgām, vai tiem, kas vēlas ērtāku izv..
119,95€
Brand: Wilson Model: SENSATION (200 METRI) ZAĻU STĪGU RULLIS
Wilson Sensation ir daudzšķiedru Xycro Micro Fiber stīga, kas piedāvā nepārspējamu komfortu un elastību.Šī stīga ir lieliska alternatīva tradicionālajām sintētiskajām stīgām.Spēlētāja profils: Spēlētājiem, kuri meklē mīkstu, spēlējamu alternatīvu dabīgajām stīgām, vai tiem, kas vēlas ērtāku izv..
119,95€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 91 (Kopā lapu - 8)