Izvēlne
Jūsu iepirkumu grozs

K-Swiss

Brand: K-Swiss Model: AERO KNIT ZILI-MELNI VISU SEGUMU TENISA APAVI
Šie K-Swiss Aero Knit apavi ir tenisa tirgus jauninājums. Šie ir pirmie apavi, kas piedāvā apavu ārpusi no 100% austa materiāla. Šis ir Infi-Knit materiāls piedāvā 3D aušanu un ir ļoti ērts jūsu kājām, taču tajā pašā laikā jūs iegūsiet papildus izturību.TEHNISKĀS DETAĻAS:- Ortholite Sole: Pretm..
154,95€ 180,00€
Brand: K-Swiss Model: BIGSHOT LIGHT 3 VISU SEGUMU
Ātrāk, vieglāk un ērtāk! Šie trīs īpašības vārdi ir atslēgas vārdi, lai aprakstītu inovatīvos BigShot apavus. Šis modelis ļaus jūsu kājām būt tuvāk zemei, lai nodrošinātu lielāku stabilitāti un labāk pašsajūtu. Tajā pašā laikā jūs iegūsit komfortu un atbalstu.TEHNISKĀS DETAĻAS:- DragGuard: ..
99,00€
Brand: K-Swiss Model: KNITSHOT VISU SEGUMU
Pateicoties piedāvātājām tehnoloģijām, K-Swiss Knitshot apavi piedāvā komfortu un labu polsterējumu. Šie apavi ir ideāli piemēroti spēlētājiem, kuri spēlē pa visu laukumu.TEHNISKĀS DETAĻAS:- Tige K-Nit: Sastāv no izturīgiem diegiem, kas ir izturīgi pret berzi, lai nodrošinātu komfortu, elpojamī..
144,95€ 180,00€
Brand: K-Swiss Model: RECEIVER IV VISU SEGUMU
Ja jūs meklējat tenisa apavus, kas piedāvā komfortu, labu polsterējumu un izturību, K-Swiss Receiver IV modelis ir paredzēts jums.TEHNISKĀS DETAĻAS:- Starpzole no K-EVA putām ar dubultu blīvumu nodrošina polsterējumu un izcilu atbalstu zem pēdas.- SuperFoam Cushioning: Nodrošina lielāku elastību un ..
99,00€ 109,00€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)