Izvēlne
Jūsu iepirkumu grozs

Solinco

Brand: Solinco Model: BARB WIRE (200 METRI) STĪGU RULLIS
Šī Solinco Barb Wire stīga ir ideāls kompromiss starp ātrumu un kontroli. Šim viendabīgā poliestera monopavedienam ir arī raupja tekstūra, kas nodrošina lielisku saķeri ar bumbiņu un ļauj jums gūt labumu no papildu uzgriestajiem sitieniem jeb spiniem.Kopumā šī Solinco stīga ir ideāli piemērota ..
129,00€
Brand: Solinco Model: HYPER-G (200 METRI) STĪGU RULLIS
Sajūtiet zaļās stīgas atšķirību ar kvadrātveida struktūru un vēl vairāk top spinu!Šo monopavediena viendabīgo poliesteri Solinco izstrādāja, lai iegūtu vēl lielāku kontroli.Šī stīga būs lieliski piemērota, lai izpildītu spēcīgus sitienus, noturot bumbiņu laukumā. Ar šo stīgu jūs varēsiet veikt ..
129,95€
Brand: Solinco Model: OUTLAST (200 METRI) STĪGU RULLIS
Sarkanā monopavediena(monofilament) stīga ir īpaši izturīga un toleranta.Solinco Outlast ļaus jums kontrolēt bumbiņu. Jauda nav tās kvalitāte, bet, ja jūsu rokas ātrums ir labs, tās nesāpēs veidot spēcīgus sitienus.Spriegums laika gaitā samazināsies, taču, šī ir visizturīgākā stīga šī zīmola saimē.K..
99,00€
Brand: Solinco Model: REVOLUTION (200 METRI) STĪGU RULLIS
Amerikāņu strukturēto stīgu speciālists Solinco piedāvā jums elektriski zilu stīgu, lai nodrošinātu lielāku kontroli, vienlaikus optimizējot bumbiņas ātrumu.Jauda un Kontrole:Šo augstas veikstspējas poliestera monopavedienu izstrādāja Solinco zīmols, lai iegūtu bumbiņas vadību, vienlaikus optimizējo..
114,95€
Brand: Solinco Model: TOUR BITE (200 METRI) STĪGU RULLIS
Šī ir stīga, kas būs piemērota viendabīga poliestera stīgu piekritējiem: Solinco Tour Bite.Stīga ir lieliski piemērota priekš spēlētājiem, kuri meklē kontroli un uzgriestos sitienus jeb spinus, kas patiks augsta līmeņa sacensību spēlētājiem.Tās kvadrātveida forma ir nevainojama priekš spiniem jeb uz..
129,50€
Brand: Solinco Model: TOUR BITE DIAMOND ROUGH (200 METRI) STĪGU RULLIS
Solinco Tour Bite Diamond Rough stīga ir skaidri paredzēta priekš spēlētājiem, kuriem patīk uzgriestie sitieni jeb spini.Tās tekstūra un elastība palīdzēs jums izveidot milzīgus spinus.Spēlētāja profils: Pieredzējušiem spēlētājiem, kuri meklē precīzu un jaudīgu stīgu.mono-pavedienu stīga (monof..
129,95€
Brand: Solinco Model: TOUR BITE SOFT (200 METRI) STĪGU RULLIS
Solinco Tour Bite Soft stīga ir elastīgāka nekā Tour Bite, lai sniegtu jums lielāku komfortu.Tomēr tā joprojām ir cieta stīga, kas paredzēta augsta līmeņa spēlētājiem. Tās kvadrātveida forma vēljoprojām ir nevainojama priekš spiniem jeb uzgriestajiem sitieniem.mono-pavedienu stīga (monofilament..
129,95€
Brand: Solinco Model: X-NATURAL (200 METRI) STĪGU RULLIS
Solinco X-Natural stīgas ir jaudīgas, ērtas un strukturētas īpaši priekš uzgriestajiem sitieniem jeb spiniem.Šī stīga sastāv no augstas veiktspējas daudzšķiedras, ir ļoti spēcīga, pateicoties tās elastībai, lai palielinātu trampolīna efektu trieciena vietā.Termoplastiskie poliuretāna sveķi ap stīgu ..
143,00€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)