Izvēlne
Jūsu iepirkumu grozs

Tecnifibre

Brand: Tecnifibre Model: T-FIGHT XTC 300 2 Raketes + 1 Soma paka
Izvēloties šo Tecnifibre T-FIGHT 300 XTC komplektu jūs saņemsiet divas T-Fight 300 XTC raketes un Tecnifibre Rackpack XL somu.Rakete Paredzēta priekš:  - Vidēja/Augsta līmeņa spēlētājiem. Raketes specifikācija:kontrole, stabilitāte un spins.-TFIGHT 300 XTC ir priekš spēlētājiem kuriem svarīga ..
360,00€ 499,00€
Brand: Tecnifibre Model: AIR ENDURANCE 12R 2020 TENISA SOMA
Šī soma ir aprīkota sānu kabatu, lai jūs ērti varētu piekļūt noteiktiem piederumiem. Accessory Box jeb piederumu kaste, kas piedāvā īpašu glabāšanas kabatu, kurā variet salikt vairāk piederumus.Ātrās ventilācijas sistēmu veido lāzera perforācijas. Tās nodrošina lielisku ventilāciju! Turklāt Thermo S..
79,95€
Brand: Tecnifibre Model: DURAMIX HD (200 METRI) DABĪGAS KRĀSAS STĪGU RULLIS
Tecnifibre Duramix HD stīgai ir 50% daudzšķiedru(multifilament) poliamīds un 50% poliesters.Jaunais PU HD sastāvs (augsta blīvuma poliuretāns) piedāvā 250% elastību, nevis 400% kā standarta PU. Izstrādāts, lai labāk pielāgotu izturīgākus poliestera pavedienus, PU HD ir ļoti laba izturība.Vairāk..
204,95€ 239,95€
Brand: Tecnifibre Model: DURAMIX HD (200 METRI) MELNU STĪGU RULLIS
Tecnifibre Duramix HD stīgai ir 50% daudzšķiedru(multifilament) poliamīds un 50% poliesters.Jaunais PU HD sastāvs (augsta blīvuma poliuretāns) piedāvā 250% elastību, nevis 400% kā standarta PU. Izstrādāts, lai labāk pielāgotu izturīgākus poliestera pavedienus, PU HD ir ļoti laba izturība.Vairāk..
204,95€ 239,95€
Brand: Tecnifibre Model: HDMX (200 METRI) STĪGU RULLIS
Tecnifibre ir radījis revolūciju stīgu tirgū un piedāvā hibrīda HDMX stīgu. Hibrīda stīgas parasti ir izgatavotas no divām dažādām stīgām. Tomēr, lai nodrošinātu vairāk priekšrocības, Tecnifibre vienā stīgā ir ielikuši 3 dažādus materiālus. Stīgu ieskauj PU, lai nodrošinātu jums lielāku komfort..
269,95€
Brand: Tecnifibre Model: ICE CODE (200 METRI) STĪGU RULLIS
Šī Tecnifibre Ice Code stīga ir lieliska izvēle spēlētājiem, kuri meklē ļoti daudzpusīgu monopavediena stīgu. Šis modelis nodrošina vadību, izcilu izturību un ļaus jums sasniegt sprādzienbīstamu raketes galvas ātrumu.Šī baltā Tecnifibre poliestera stīga noturēs jūsu pretiniekus "ledus" aukstus.Šī ir..
139,00€
Brand: Tecnifibre Model: MULTIFEEL (200 METRI) ROZĀ STĪGU RULLIS
Šī daudzšķiedru(multifilament) stīga piedāvā jaudu un komfortu.Šis modelis ir izgatavots ar poliamīda kodolu, kuru ieskauj PU šķiedras(400%). Šis materiāls ir 400 reizes elastīgāks, lai dotu jums papildu komfortu un jaudu.Šī stīga pasargās jūsu rokas no triecieniem un ļaus jums iegūt punktus ar spēc..
182,50€ 219,95€
Brand: Tecnifibre Model: NRG 2 (200 METRI) STĪGU RULLIS
Tecnifibre NRG² ir daudzšķiedru(multifilament) stīga.Elastilšķiedras palielina jaudu par 12%.PU iekšpusē esošās šķiedras piedāvā izcilu elastību un lielisku komfortu.SPL process palielina stīgas izturību par 20%.Daudz mazu pavedienu stīga (multifilament)..
279,95€ 349,95€
Brand: Tecnifibre Model: PRO BLACK CODE (200 METRI) STĪGU RULLIS
Šī Tecnifibre Black Code ir jaunās paaudzes kopoliestera stīga, kas paredzēta sacensību spēlētājiem. Pateicoties Thermocore tehnoloģijai, šī stīga piedāvā lielāku toleranci un triecienizturību. Tas arī ļauj palielināt uzgrieztos sitienus jeb spinus, pateicoties piecstūra formai.mono-pavedi..
139,95€
Brand: Tecnifibre Model: PRO BLACK CODE 4S (200 METRI) STĪGU RULLIS
Tecnifibre ir izlaidusi savu melno virkni, bet 4S un daudz izpildāmākā versijā.Pateicoties kvadrātveida formai, tai ir labāka saķere ar bumbiņu un optimizē uzgrieztos sitienus jeb spinus. Šī stīga ir pilnībā pielāgota spēlētājiem, kuriem patīk uzgriestie sitieni jeb spini.Uzticīga melnā koda(Black C..
144,95€
Brand: Tecnifibre Model: PRO BLACK CODE FIRE (200 METRI) STĪGU RULLIS
Franču zīmols Tecnifibre palielina Black Code kolekciju ar papildu krāsu-uguns krāsu.Pateicoties Thermocore tehnoloģijai, šī stīga piedāvā lielāku toleranci un triecienizturību. Tas arī ļauj palielināt uzgrieztos sitienus jeb spinus, pateicoties piecstūra formai.1.24mm radīs labākas sajūtas un ..
139,95€
Brand: Tecnifibre Model: PRO BLACK CODE LIME (200 METRI) STĪGU RULLIS
Franču zīmols Tecnifibre palielina Black Code kolekciju ar papildu krāsu-laima zaļo.Pateicoties Thermocore tehnoloģijai, šī stīga piedāvā lielāku toleranci un triecienizturību. Tas arī ļauj palielināt uzgrieztos sitienus jeb spinus, pateicoties piecstūra formai.1.24mm radīs labākas sajūtas un d..
139,95€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 48 (Kopā lapu - 4)